Kategorie

O Sklepie

Właścicielem sklepu internetowego www.mastertools.pl jest firma :

 

Firma FHUP DZIERŻAK 
Dane firmy:
FHUP DZIERŻAK S.C. RYSZARD DZIERŻAK , KAMIL DZIERŻAK
UL.Myślenicka 2
32-031 Mogilany
NIP:679-01-76-238 

Firma  F.H.U.P DZIERŻAK S.C.  jest to Spółka Cywilna , która ma podpisaną umowę z dnia 14.09 .1993r.

Spółka została stworzona z dwóch odrębnych podmiotów fizycznych , które posiadają  odrebnę wpisy do ewidencji gospodarczej  :

1. Ryszarda Dzierżak     - data rozpoczęcia działalności  1993.06.30  o numerze ewidencyjnym  :  53418 wydane przez prezydenta miasta Krakowa 

2. Kamil Dzierżak -    data rozpoczęcia działalności  2003.02.24  o numerze ewidencyjnym  :  1050/2003 wydane przez prezytenta miasta Krakowa

Regon spółki :  350682310

Nip spółki  : PL679-01-76-238numer konta :
10 1140 2004 0000 3902 3534 4537 m-bank
mastertools.pl zajmuje się sprzedażą elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych. Ofertę Naszą kierujemy do osób zajmujących się majsterkowaniem prywatnie jak i do profesjonalistów, wykorzystujących narzędzia w swojej pracy zawodowej.

FHUP DZIERŻAK S.C . rozpoczęło działalność na rynku narzędziowym w 1994r. Przez ten czas mieliśmy możliwość poznania praktycznie wszystkich obecnie produkowanych narzędzi na świecie.Dzięki możliwością jakie niesie handel elektroniczny dostarczamy towar do każdego miejsca w Polsce w przeciągu 48 godzin. Profesjonalna obsługa klienta, krótki czas realizacji zamówienia oraz bardzo atrakcyjne ceny to atuty naszej firmy, którym zaufało już wielu użytkowników stających się naszymi Stałymi Klientami. Poza sklepem prowadzimy także od kilku lat sprzedaż w polskich portalach aukcyjnych allegro pod nickiem masterlee i e-bay pod nickiem mastertools.pl zdobywając rzeszę około 40000 klientów .
Sklep będziemy stopniowo poszerzać szerszą ofertą narzędzi. Od kilku lat patrząc na zmieniający się rynek producentów narzędzi zaczęliśmy stopniowo wchodzić w indywidualny import narzędzi .
Oferta Nasza podzielona jest na kilka a w przyszłości na kilkanaście głównych działów , starając się tam dobrać odpowiadające im tematycznie narzędzia.

Dla zachęcenia Państwa do robienia zakupów w Naszym sklepie, stosujemy bardzo korzystny system rabatowy opierający się zarówno na wartości jednorazowego zamówienia, a dla Stałych Klientów oferujemy indywidualne rabaty.
Zakupy poprzez Internet muszą być łatwe i przyjemne. Dla Państwa wygody akceptujemy różne formy płatności, które umożliwiają dobranie sposobu zapłaty do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość zapłaty poprzez Mtransfer, przelewem lub przy odbiorze przesyłki (za pobraniem).

Slogan „Klient Nasz Pan” ma u nas znaczenie priorytetowe, dlatego staramy się, aby wszelkie działania miały głównie na uwadze zadowolenie z zakupów Naszych Klientów.

Chcemy aby Nasze działania odpowiadały potrzebą użytkowników sklepu. Dlatego jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi odnośnie funkcjonowania naszego sklepu lub odnośnie oferowanych przez nas produktów, to prosimy o ich zgłaszanie. Przyczynią się one na pewno do poprawy Naszych usług i pozwolą spełnić Państwa oczekiwania.
Zapraszamy do zakupów

Zespół sklepu mastertools.pl

© Master Tools Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.store

Projekt i wdrożenie: dotSell.pl